Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Thema-avond ‘Tussen water en lucht’ van Guido Smits

6 februari@20:00 - 23:00

Vandaag is Guido Smits onze gastspreker. Guido is een gepensioneerd wetenschapper die al bijna dertig jaar aan vliegvissen doet. Hij blijft gefascineerd door hoeveel we níét weten; iets wat de sport voor hem des te boeiender maakt. Daarnaast is hij eindredacteur van de Vlaamse Vliegvisser.

’Tussen Water en Lucht’ is een reeks presentaties die in de voorbije tien jaar werd gegeven binnen de Vereniging van Vlaamse Vliegvissers, waarvan fragmenten zijn gepubliceerd in de Vlaamse Vliegvisser. De reeks probeert, waar mogelijk, een meer technische en wetenschappelijke kijk op het vliegvissen te geven.

In deze presentatie zal Guido onder meer ingaan op wat een vis nu eigenlijk ziet onder water, en op de rol van oppervlaktespanning en materiaalkeuze bij het drijfvermogen van een vlieg. Ook onderzoekt hij hoe deze eigenschappen in de natuur worden gestuurd bij insecten, die zowel onder als boven water leven.

Het belooft een inspirerende en leerrijke avond te worden.

Gegevens

  • Datum: 6 februari
  • Tijd:
    20:00 - 23:00

Organisator

  • Rudy Ost
  • E-mail rudy.ost@gmail.com

Locatie

  • Panneke Vol
  • Nierlenderstraat z/n
    Broechem (Ranst), 2520
    + Google Maps

Ons Privacybeleid is hier van toepassing.